SQCSVA330GAT1A datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    SQCSVA330GAT1A
  • Описание
    AVX Corporation SQCSVA330GAT1A Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT RoHS: yes Capacitance: 33 pF Tolerance: 2 % Voltage Rating: 250 V Temperature Coefficient / Code: +/- 30 PPM / C Case Code - in: 0603 Case Code - mm: 1608 Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Product: Low ESR MLCCs Dimensions: 0.813 mm W x 1.6 mm L x 0.762 mm H Package / Case: 0603 (1608 metric) Factory Pack Quantity: 4000 Termination Style: SMD/SMT